Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Závazné pokyny pro žadatele a příjemce podpory programu Nová zelená úsporám v rámci Národního plánu obnovy 

Prezentace skupiny LAMA ENERGY GROUP a její dceřinných společností zabývající se úsporami elektřiny a plynu, dodávkami elektřiny a plynu a výrobou elektřiny z OZE s garantovaným původem LAMA energy, LAMA solar, LAMA lighting, LAMA service

Oprávnění k činnosti: montáže a opravy elektrických zařízení [14723/7/21/EZ-M, O-E1M]. E1A . Zařízení s omezením napětí do 35 kV včetně bleskosvodů v prostředí bez nebezpečí výbuchu.

vedeného podle § 226 a násled. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

Abychom Vám mohli nabídnout komplexní řešení, tak potřebujeme od Vás základní informace o Vašem průmyslovém, komerčním nebo veřejném objektu.

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikaní jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku

Lama energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, težbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a municipality.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Lama investments

Hlavní zaměření společnosti je geologický průzkum a poradenské služby v Mongolsku.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.

Gasint

Ryze český dodavatel zemního plynu a elektřiny pro domácnosti a firemní zákazníky

Manlomka

Manlomka byla založena v roce 2008, zaměřuje se na výrobní, rukodělné a kompletační práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.