Kontakty

Kontakty

LAMA solar technologies s.r.o.

člen skupiny LAMA ENERGY GROUP

Projektová kancelář Hlučín:

(adresa pro zásilky a písemnou korespondenci)

Čs. armády 1884/1a | Hlučín | 748 01
Tel.: +420 736 181 887

Projektová kancelář Praha:

Na Florenci 2116/15 | Florentinum | budova C
Nové Město | Praha 1 | 110 00


Obchodní dotazy

Obchodní dotazy:
E-mail: obchod@lamasolar.cz

Technické dotazy

Technické dotazy:
E-mail: servis@lamasolar.cz

Poptávka

Poptávka:
E-mail: poptavka@lamasolar.cz


Společnost LAMA solar technologies s.r.o., IČ: 08443009, se sídlem Objízdná 1777, 765 02 Otrokovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 114800 je členem koncernu LAMA ENERGY GROUP řízeného společností LAMA ENERGY GROUP a.s., IČ: 64086259, se sídlem Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 23653. Více na lamagroup.cz

KONTAKT

Máte zájem o naše služby případně nějaké dotazy?
Neváhejte se na nás obrátit skrze kontaktní formulář.

Nechte na sebe kontakt

Projektová kancelář

Hlučín

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikaní jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku

Lama energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, težbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lamaenergy

Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a municipality.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Staráme se o 100% kondici Vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Manlomka byla založena v roce 2008, zaměřuje se na výrobní, rukodělné a kompletační práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

V našem portfoliu najdete řešení pro komunitní energetiku, energetický management, dispečerské řízení a nabízíme i software řešení pro docházkový systém.

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.