Konfigurátor

Konfigurátor

 • 1

  Kontaktní
  údaje

  Zpět

 • 2

  Technické
  informace

  Zpět

 • 3

  Celkový
  souhrn

  Zpět

Komerční
Veřejné
Individuální

Adresa objektu, na kterém bude fotovoltaika umístěna

Rádi bychom vás informovali, že budete-li pokračovat stiskem jednoho z tlačítek, vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost LAMA solar technologies, s.r.o., sídlem Objízdná 1777, 765 02 Otrokovice, IČO 08443009, za účelem nabídky produktu nebo služby. Kontaktovat vás budeme telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu s odkazem, kterým se můžete vrátit k vyplnění formuláře. Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů.

Prosím zkontrolujte si vyplněné údaje Vaší konfigurace, tak aby nedošlo k omylu a vše bylo zpracováno tak, aby jsme Vám mohli nabídnout co nepřesnější řešení.

1. krok - Kontaktní údaje

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Název firmy:
iČO:
Ulice:
Číslo popisné:
PSČ:
Obec:
Typ řešení:
Klient LAMA energy:

2. krok - Technické informace

Předpokládaná spotřeba elektřiny [MWh]:
Plocha střechy [m2]:
Typ střechy:
Stav střechy:
Typ baterie:

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikaní jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku

Lama energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, težbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lamaenergy

Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a municipality.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Staráme se o 100% kondici Vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Manlomka byla založena v roce 2008, zaměřuje se na výrobní, rukodělné a kompletační práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

V našem portfoliu najdete řešení pro komunitní energetiku, energetický management, dispečerské řízení a nabízíme i software řešení pro docházkový systém.

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.