Partneři

Nabízíme Vám standardní řešení od renomovaných výrobců. Je skutečně důležité vzít v potaz to, že projekt výstavby fotovoltaické elektrárny je dlouhodobá investice až 25 let. A proto Vám nabízíme takové řešení, abychom měli jistotu, že Vám bude dlouho a dobře sloužit.

SolarEdge Technologies, Inc.

V roce 2006 představil SolarEdge revoluci v solárním průmyslu tím, že vynalezl lepší způsob sběru a správy energie ve FV systémech. Dnes je světovým lídrem v oblasti inteligentních energetických technologií. Nasazením špičkových technologických schopností a neúnavným zaměřením na inovace vytvářejí inteligentní energetické produkty a řešení, která pohánějí náš život a řídí budoucí pokrok.

www.solaredge.com

Hanwha Q Cells Co., Ltd.

Společnost vyvíjí koncepty zaměřené na zákazníka, pracují na zvýšeném výkonu solárních článků nebo vyrábějí bezúdržbová zařízení. Ve společnosti Q CELLS každodenně a dlouhodobě proměňují nápady v produktivní fotovoltaická řešení zaměřená na zákazníka.

www.q-cells.us

Sunfixings Ltd.

Důvěryhodný leader v konstrukčních montážních systémech pro fotovoltaické aplikace. Od založení společnosti v lednu 2011 se etablovali v solárním průmyslu jako důvěryhodný lídr v navrhování, výrobě a dodávkách kvalitních solárních FV systémů.

www.sunfixings.co.uk