Partneři a technologie fotovoltaických elektráren

Partneři a technologie fotovoltaických elektráren

Nabízíme Vám standardní řešení od renomovaných výrobců.

Je skutečně důležité vzít v potaz to, že projekt výstavby fotovoltaické elektrárny je dlouhodobá investice až 25 let. A proto Vám nabízíme takové řešení, abychom měli jistotu, že Vám bude dlouho a dobře sloužit.


SolarEdge

SolarEdge Technologies, Inc.

V roce 2006 představil SolarEdge revoluci v solárním průmyslu tím, že vynalezl lepší způsob sběru a správy energie ve FV systémech. Dnes je světovým lídrem v oblasti inteligentních energetických technologií. Nasazením špičkových technologických schopností a neúnavným zaměřením na inovace vytvářejí inteligentní energetické produkty a řešení, která pohánějí náš život a řídí budoucí pokrok.

www.solaredge.com


Q Cells

Hanwha Q Cells Co., Ltd.

Společnost vyvíjí koncepty zaměřené na zákazníka, pracují na zvýšeném výkonu solárních článků nebo vyrábějí bezúdržbová zařízení. Ve společnosti Q CELLS každodenně a dlouhodobě proměňují nápady v produktivní fotovoltaická řešení zaměřená na zákazníka.

www.q-cells.us


Sunfixing

Sunfixings Ltd.

Důvěryhodný leader v konstrukčních montážních systémech pro fotovoltaické aplikace. Od založení společnosti v lednu 2011 se etablovali v solárním průmyslu jako důvěryhodný lídr v navrhování, výrobě a dodávkách kvalitních solárních FV systémů.

www.sunfixings.co.uk

KONTAKT

Máte zájem o naše služby případně nějaké dotazy?
Neváhejte se na nás obrátit skrze kontaktní formulář.

Nechte na sebe kontakt

Projektová kancelář

Hlučín

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikaní jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a severní Ameriku

Lama energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, težbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a municipality.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Lama investments

Hlavní zaměření společnosti je geologický průzkum a poradenské služby v Mongolsku.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.

Gasint

Ryze český dodavatel zemního plynu a elektřiny pro domácnosti a firemní zákazníky

Manlomka

Manlomka byla založena v roce 2008, zaměřuje se na výrobní, rukodělné a kompletační práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.